timeline2

Nowy cykl rusza w marcu, zapraszamy do zapisów!!!

Podróż przez siedem poziomów świadomości – praca z czakrami”

Czakry

Słowo czakra (ćakra) oznacza w sanskrycie koło. Czakry to energetyczne ośrodki naszej świadomości, które łączą ciało fizyczne z pozostałymi strukturami/kanałami energetycznymi. Dzięki nim następuje przepływ informacji/energii pomiędzy naszym ciałem a ciałami subtelnymi. Poza tym gromadzą one wiedzę jaką zdobywamy w życiu, poprzez doświadczenia z poziomu ciała, serca, umysłu i ducha. Zawierają one w sobie całe spektrum naszej ludzko-boskiej natury. Ich harmonijne funkcjonowanie zależy od tego, czy „odrobiliśmy” lekcje na danym poziomie świadomości. Jeżeli nie, będziemy się kręcić w kółko – tak jak energia w czakrach – kreując wokół siebie podobne sytuacje, przyciągając podobnych ludzi, aż wreszcie zrozumiemy o co tak naprawdę chodzi. Co potrzebujemy zmienić w sobie, abyśmy mogli tworzyć i doświadczać naszego życia z lekkością, i radością.

Położenie oraz krótka charakterystyka czakr

Podczas cyklu będziemy się poruszać po siedmiu głównych czakrach, czyli po siedmiu poziomach naszej świadomości. Będę się tutaj posługiwać systemem czakr pochodzącym z tradycji hinduistycznej, który mówi właśnie o siedmiu głównych centrach energetycznych człowieka, które rozmieszczone są wzdłuż całego kręgosłupa oraz w głowie. Kolory tych czakr odpowiadają dokładnie kolorom, które powstają po rozszczepieniu światła białego. Są to tzw. barwy proste i występują zawsze w takiej samej kolejności: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, indygo, fiolet. W ciele ludzkim ich kolejność jest identyczna – najniżej położona czakra podstawy (korzenia) jest czerwona i dalej idąc wzdłuż kręgosłupa kolory się powtórzą. Trzy najniżej położone czakry są związane z naszym cielesnym, tzw. ludzkim aspektem. Zawiera się w nich nasza zwierzęca część, czyli nasz instynkt, atawistyczne zachowania, seksualność, ego oraz tzw. niższe emocje. Takie jak złość, smutek, zazdrość, agresja, lęk etc. Główne centrum naszej świadomości mieści się w czakrze serca, która łączy niższe ośrodki z wyższymi. Jest to przestrzeń, w której otwieramy się na bezwarunkową miłość, uczucie wdzięczności oraz radości. Jest ona bramą do duszy, przestrzenią, z której możemy czerpać „prawdziwą” wiedzę, niezapośredniczoną przez umysł.

Z kolei wyższe czakry łączą nas z analitycznym umysłem, ale również z boskością w nas. Trzecie oko oraz korona pozwalają nam wyjść poza, ograniczający naszą perspektywę, dualizm oraz jednostkowe doświadczenie. Pełne otwarcie tych ośrodków łączy się z głęboką transformacją – nastąpi to jednak, dopiero wtedy kiedy dopełnimy swoje lekcje w pozostałych czakrach.

Wierzę, że przychodzimy na Ziemię po to, aby połączyć ludzkie doświadczenie z naszym boskim aspektem. Zintegrować to co na „dole” z tym co na „górze” i otworzyć się na pełnie istnienia oraz naszą prawdziwą naturę.

Do kogo jest skierowany cykl?

Cykl ten jest skierowany do wszystkich osób, które chcą bardziej poprzez doświadczenie, niż teoretyczną wiedzę spotkać się z jakością danej czakry. Zapraszamy również osoby, które były już na warsztatach, ponieważ za każdym razem nasze spotkanie z daną czakrą się pogłębia i zyskujemy pełniejszy obraz miejsca, w którym jesteśmy na danym poziomie świadomości. Dzieje się tak, ponieważ nasza świadomość porusza się po spirali, dlatego cyklicznie powracają do nas pewne tematy, sytuacje, możemy wówczas popatrzeć na nie już z innej perspektywy i chociaż część z nich już zakończyć – dopełnić.

Ten cykl jest dla osób, które chcą:

– rozwinąć swoją intuicję

– lepiej poznać samego siebie na każdym poziomie (umysłu, ciała, psychiki oraz duszy)

– uzdrowić traumy, zranienia

– poznać proste oraz skuteczne techniki do pracy nad rozwojem swojej świadomości

– otworzyć się na nowe postrzeganie siebie oraz świata

– rozpocząć lub pogłębić swój rozwój duchowy

 

Informacje organizacyjne

Zachęcam do wykupienia całości cyklu w cenie 650 zł, ponieważ w bonusie, oprócz niższej ceny warsztatu, dostaje się indywidualną sesję ze mną za darmo trwającą 45 minut (przez telefon lub skype) o wartości 130 zł.

Więcej informacji o sesjach znajdziecie tutaj:

https://serceziemi.pl/sesje-indywidualne/

Jeżeli jakiś termin nie będzie Wam pasował lub z innych powodów nie dotrzecie na spotkanie – będzie możliwość odrobienia dwóch spotkań podczas następnej edycji.

.

Terminy spotkań:

Godzina 18:00 – 21:00

 22 marca – czakra podstawy (ukorzenienie) 

 12 kwietnia – czakra sakralna (seksualność)

 26 kwietnia – czakra splotu słonecznego (tożsamość)

 10 maja – czakra serca (miłość bezwarunkowa)

 24 maja – czakra gardła (twórczość)

 7 czerwca – czakra trzeciego oka (klucz do innych wymiarów)

 21 czerwca –  czakra korony (integracja ducha, ciała i umysłu)

Data warsztatu: 22.03.2019, w godzinach od 18:00 – 21:00

Miejsce: Studio Zwierzyniec, ul. Kraszewskiego 15/3, KRAKÓW

Inwestycja: 110 zł (osoby powtarzające daną czakrę 90 zł)

Liczba miejsc ograniczona – potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata całej kwoty na konto:

mbank 96 1140 2004 0000 3402 7665 6213 – Urszula Mikłasiewicz-Ziomek.

Uwaga! W tytule przelewu proszę wpisać: „szkolenie czakry” – oraz datę warsztatu lub „szkolenie czakry – cały cykl” – jeżeli ktoś się decyduje na całość.

Zapisy pod adresem mailowym: u.miklasiewicz@op.pl

Kontakt telefoniczny: 516 79 77 63

 

Rekomendacje od uczestników cyklu:

Nie pamiętam jak się zaczęło, ktoś mi polecił, naopowiadał fajnych rzeczy. Byłem, przeżyłem, doznałem. Ten cykl jest wyjątkowy. Przeszedłem go w całości a wciąż wracam. Nie tyle z potrzeby oczyszczenia, co z czystej przyjemności i dla relaksu. Na każdym spotkaniu dostałem to czego potrzebowałem, czasem zgodnie z moimi oczekiwaniami a czasem coś kompletnie nowego i niespodziewanego, co po czasie okazywało się dla mnie właściwe. Jestem bardzo zadowolony i polecam serdecznie.

Bartek, 45 lat, manager.

 

Warsztaty pracy z czakrami z Ulą były niezwykle ciekawe, poświęcenie każdej czakrze osobnych zajęć daje czas na zrozumienie, co każda z nich dla nas osobiście znaczy. Bardzo ciekawe było dla mnie powiązanie tej wiedzy z technikami tańca (tańczę tango argentyńskie – tak się składa, że miejsca bardzo ważne w technice tego tańca odpowiadają czakrom). Myślę, że w podobny sposób wiele osób może dokonać na tych zajęciach swoich własnych „odkryć”. Spotkania odbywają się w swobodnej atmosferze, w każdej chwili czułam ze strony Uli poszanowanie dla poglądów i osobowości wszystkich uczestników.

Ana Szoc

 

Droga do siebie… do źródła swej mocy jest dla mnie jedną z najtrudniejszych, ale i najpiękniejszych. Niemal na samym jej początku trafiłam na warsztat prowadzony przez Ulę. Podróż przez czakry, w którą wtedy wyruszyłam okazała się głębokim, osobistym i transformującym doświadczeniem. Byciem ze sobą w ciszy, akceptacji… wsłuchaniem się w swoje wnętrze, emocje… odkryciem mądrości ciała i tego jak szepcze zapisane w nim historie.… uważnym spotkaniem ze swoją duszą, pragnieniami i potrzebami… odkryciem swego potencjału. Na wszystko było miejsce w stworzonej przez prowadzącą bezpiecznej przestrzeni pełnej szacunku i akceptacji dla tego, co się wydarza… bez oczekiwań, bez narzucania swojej perspektywy. Trzymając tę przestrzeń przeprowadzała mnie przez nieraz trudne osobiste historie z pełną uważnością i pokorą wobec prowadzącej kazdego z nas siły. Doświadczyłam tam tak wielu aspektów siebie, że niejednokrotnie wracałam i wracam na prowadzone przez Ulę warsztaty, bo zawsze odkrywam na nich nowe przestrzenie w mojej drodze do siebie, do własnej mocy.

Kasia, 35 lat