Ruszamy z odkrywaniem świata empatów 15 kwietnia online

Warsztat potrwa przez 3 tygodnie

Jeżeli czujesz to co inni czują, głęboko doświadczasz stanów innych ludzi, jakby były Twoje to jesteś najprawdopodobniej empatą.

Coraz więcej mówi się o tym zjawisku, ponieważ zaczyna ono na szczęście dotykać coraz więcej osób. Dlaczego na szczęście? Ponieważ bycie empatą to jest wielki dar, który sprawia, że ludzie przekraczają swoje egoistyczne pobudki i są naprawdę wrażliwi na potrzeby innych ludzi, zwierząt, przyrody. Dlatego czym więcej osób będzie wstanie wczuć się w położenie innych, tym mniej będzie krzywdzenia się nawzajem, bezrefleksyjnego używania do zaspokojenia tylko i wyłącznie swoich zachcianek, bez oglądania się jakie konsekwencje to powoduje w życiu innych.
Jest też oczywiście cień tego zjawiska – empaci tak bardzo czują to co inni, że może to im utrudniać normalne funkcjonowanie w świecie, realizowanie osobistych planów, skupianie się na zadbaniu o swoje potrzeby etc. Są jednak sposoby, które pomogą Ci odróżnić Twoje emocje od emocji bliskich Ci osób, albo tych, z którymi po prostu przebywasz w jednym pomieszczeniu. Bo empata nie musi znać osoby, od której bierze emocje, po prostu wyczuwa je intuicyjnie w polu i może je przeżywać jak swoje, zupełnie nieświadomie. Dlatego samoświadomość jest ważnym czynnikiem pomagającym w zdrowy sposób zarządzić tym niezwykłym skądinąd darem.
Zapraszam na warsztat wszystkie osoby, które potrzebują lepiej zrozumieć to zjawisko i nauczyć się z nim żyć w najzdrowszy dla siebie sposób.
Tak naprawdę taka zdolność może otwierać drogę zarówno do bardzo ciekawego życia. Dzięki podwyższonemu czuciu świat staje się bardziej wielowymiarowy, dostajemy zdolność bycia w połączeniu nie tylko z bliskimi nam ludźmi, ale też z obcymi osobami oraz ze zwierzętami i światem przyrody. Takie doświadczanie świata jest o wiele bogatsze niż skupianie się tylko i wyłącznie na sobie.

Jak empata doświadcza świata?

Przede wszystkim poprzez czucie oraz emocje. Wszystko może wzbudzić pozytywne lub negatywne emocje – płaczące dziecko, bezpański pies, uroczy szczeniak, smutna kobieta na ulicy – to wszystko nie ujdzie uwadze empaty i naturalnym ruchem będzie chęć zatroszczenia się osobami potrzebującymi, nie zostawiania ich samym sobie. Ja od dziecka znosiłam do domu chore lub porzucone zwierzęta, zawsze broniłam słabszych oraz byłam gotowa poświęcić swój czas osobom w kryzysie, nawet jeżeli to krzyżowało moje plany. Z drugiej strony przebywanie w tłumie, w miejscach gdzie jest dużo cierpienia, na przykład takich jak szpital, może być bardzo wyczerpujące dla empaty. Dlatego empaci bardzo lubią i potrzebują przebywać sami, szczególnie blisko natury, bo to pomaga im odbudować swoje zapasy energii, które często poprzez powszechne rozdawanie siebie innym w sposób świadomy, czy też nieświadomy, może nadwyrężyć.

Podczas warsztatów będziemy uczyć się jak w zdrowy sposób zarządzić swoim darem, żeby przynosił korzyści nie tylko naszemu otoczeniu, ale też nam. Jak stawiać granice i nie zadręczać się z tego powodu. Jak znaleźć zdrowy balans pomiędzy relacją z samym sobą oraz z innymi.

Często przez wysoką wrażliwość na emocje innych blokujemy siebie, swoje cele, sukces, a tak naprawdę to nikomu nie służy – ani nam, ani tym, dla których się poświęcamy.

Dla mnie osoby wysoko empatyczne są przyszłością świata, ponieważ tylko dzięki głębokiemu czuciu możemy zbudować relacje, w których wszyscy są szczęśliwi i wszyscy wygrywają.

Warsztat będzie trwał przez trzy tygodnie – w pierwszym podzielę się swoją wiedzą na temat empatii, jak ona może wpływać na nasze życie w sposób negatywny oraz pozytywny. W następnym tygodniu z moją pomocą skupicie się już na pracy ze sobą i znajdowaniu najlepszych dla siebie rozwiazań oraz budowaniu nowej wizji siebie.
Ruszamy 15 kwietnia, ale medytacje, ćwiczenia, informacje będą dostępne na grupie cały czas, więc możesz pracować w swoim tempie. Dzięki tej pracy na pewno lepiej zrozumiesz samego siebie i dowiesz się jak Twoje zdolności mogą pozytywnie wpłynąć na Twoje życie. Jaki jest tu ogromny potencjał do wykorzystania.

Co otrzymasz:

Medytacje, ćwiczenia do pracy z umysłem, ciałem oraz duszą
Warsztaty oraz live ze mną na grupie
Bezpieczne środowisko, w którym będziesz mogła się otworzyć i podzielić swoim procesem
Moje indywidualne wsparcie na grupie
Będziemy pracować na poziomie umysłu, psychiki, duszy oraz ciała
Oprócz pracy na pewno będzie też dużo radości, dobrych odkryć, dzielenia się, inspiracji!!!

O mnie
Urszula Mikłasiewicz
Pracuję z ludźmi od ponad 8 lat. Nie wierzę w jakiś konkretny model pracy z klientem, albo konkretne narzędzie – to co się sprawdza u jednych, u innych kompletnie nie zadziała. Dlatego w swojej pracy poszłam totalnie za głosem swojej duszy, zaufałam jej i stworzyłam swój model pracy nad rozwojem oraz integracją świadomości, który nazywam Dostrajaniem się do pola klienta. Z każdym pracuję inaczej, wykorzystując kilkadziesiąt narzędzi, ale często podczas sesji pojawiają się nowe sposoby na dotarcia do informacji, rozwiązania, co może tak naprawdę pomóc danej osobie zacząć żyć lepiej, pełniej i bardziej świadomie. Jeżeli praca ma przynieść głęboki efekt potrzebuje się odbywać holistycznie, czyli na poziomie umysłu, emocji, ciała oraz duszy. Moja praca jest dedykowana nie tylko jednostkom, które do mnie trafiają, ale większej zmianie jaka zachodzi obecnie na Ziemi. Jesteśmy jednością, dlatego każda osoba, która budzi się do swojej pełni, do odpowiedzialności za swoje życie, wnosi swój niezaprzeczalny wkład w budzenie się całej ludzkości.

Inwestycja: 290 zł do 10 kwietnia, po tym terminie 350 zł.

Zapisy pod adresem mailowym: u.miklasiewicz@op.pl
Kontakt telefoniczny: 516 79 77 63
Liczba miejsc ograniczona – potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata pieniędzy na konto:
mbank 96 1140 2004 0000 3402 7665 6213 – Urszula Mikłasiewicz-Ziomek.
Uwaga! W tytule przelewu proszę wpisać: „szkolenie online”