Przestrzeń Przemiany

Zapraszam do spotkania ze mną i z samym sobą w Przestrzeni Przemiany. Tworzę tę przestrzeń z wielką uważnością i pokorą, ze świadomością, że ona przemienia i mnie. Wierzę i wiem, że uczymy się wszyscy od siebie nawzajem, ponieważ każdy z nas niesie w swojej świadomości cząstkę wiecznej wiedzy. Dlatego spotykając się, wymieniając swoimi prawdami możemy się rozwijać, wzbogacać swoją świadomość i odkrywać jak wygląda pełen obraz tego kim jesteśmy i dalej – kim możemy się stać. Dla mnie spotkanie z drugim człowiekiem zawsze miało największą wartość, niewiele rzeczy mogło się z tym równać, dawać tak wiele radości i być równocześnie tak dużym wyzwaniem. Zapraszam do Przestrzeni Przemiany podczas cyklicznych warsztatów, medytacji i w trakcie spotkań indywidualnych.

  1. 1
  2. 2

O mnie

Moją ścieżką jest łączenie Ziemi i Nieba. Budowanie pomostu między tymi aspektami naszej świadomości, a wreszcie pełna ich Integracja. Nie lubię etykietek, nie czuję zresztą, że się w nich mieszczę. Równie dobrze mogę o sobie powiedzieć, że jestem szamanką, uzdrowicielką, wiedźmą, coachem świadomości. Różne moje aspekty po prostu pojawią się w procesie w zależności od jego potrzeb.
Uczę się od wszystkich i wszystkiego – od przyjaciół, wrogów (czyli mojego cienia), wiatru, słońca, kamieni (mam ich bardzo dużo) oraz mojego kota.

 

Z miłością, z tym co jest, w otwartości na Siebie i Ciebie, która/y jesteś Inną/ym Mną.