Czym jest święta seksualność?

   Zapraszam wszystkie kobiety do odkrywania świętej seksualności, która jest jednym z piękniejszych i najbardziej transformujących doświadczeń jakie można spotkać na drodze samorozwoju. Będziemy budzić energię kundalini oraz piękną Shakti, po to żeby poczuć przepływ w ciele energii duchowej oraz seksualnej. Tym jest właśnie święta seksualność, która prowadzi nas do boskości w Nas poprzez ciało. Jestem pewna, że jest to jeden z kluczy do przebudzenia pełni kobiecości oraz pozwolenia kobietom zrozumieć jak wielką mają moc w sobie – moc miłości, która otwiera bramy niebios tu na ziemi.

    Kobieca i męska seksualność kiedy są zharmonizowane naturalnie dopełniają siebie nawzajem tworząc przepiękny taniec wymiany energii na poziomie wszystkich naszych ośrodków energetycznych. Kiedy jednak wizja jednego z partnerów zaczyna nadmiernie dominować, a drugi dostosowuje się do jego potrzeb, nie wyrażając swoich, wówczas swobodna wymiana energii może zostać zakłócona. Dlatego bardzo ważna jest, żeby rozpoznać swoje potrzeby, zrozumieć co jest moje, a co partnera. Dzięki temu możemy świadomie oraz w przepływie dzielić się sobą nawzajem, doświadczając seksualności w pełni. Będziemy odkrywać podczas kolejnych spotkań Shakti jakie są nasze prawdziwe potrzeby, jak chce przejawiać się nasza seksualność uwolniona od wszelkich koncepcji dotyczących tej sfery życia. Co jest w nas żywe oraz karmiące, a co jest jedynie automatycznie powielanym wzorcem.

    Z poziomu praktycznego energia kundalini oraz Shakti pobudza nas energetycznie, dodaje witalności oraz sprawia, że czujemy się bardziej żywi oraz doświadczamy świata jako czegoś radosnego, pełnego możliwości oraz miłości. Wokół kundalini narosło wiele mitów biorących się przede wszystkim z braku zrozumienia tej energii. Podczas zajęć pokażę nie tylko jak wzniecać kundalini, ale też jak nią zarządzać – co jest równie ważne. Otwieranie się na tę energię wiąże się z wyrażaniem tego wszystkiego co jest w nas w danym momencie. Nie ma tutaj przestrzeni na manipulację umysłu – jest to co jest i jeżeli wyrażam to wraz z emocjami napływa wielka miłość oraz ekstaza. Po oczyszczeniu tego co w nas zalega – często przez całe nasze życie – pojawia się w nas coraz więcej spokoju oraz harmonii – przestajemy być rwącą rzeką emocji lub rzeką zamrożoną, a stajemy się świadomością, która zarządza swoim życiem z poziomu miłości do siebie oraz do świata. To jest proste 🙂

Moje przebudzenie tej energii nastąpiło spontanicznie osiem lat temu, ale tak naprawdę moja dusza była od początku dedykowana do pracy właśnie ze świętą seksualnością.

Jak przebudzić Shakti…

Weź głęboki oddech i puść wyobrażenie na temat tego kim jesteś, czy kim masz być. Po prostu zatrzymaj się na chwilę, zajrzyj do środka i zobacz siebie taką jaką jesteś teraz. Właśnie w tym momencie.

A jesteś sobą – czyli kimś niepowtarzalnym, niepodrabialnym, wyjątkowym w każdym calu.

Nie możesz uciekać już od siebie, od tego kim jesteś w swojej najgłębszej naturze.

Następnie zapytaj siebie jak chcesz się przejawiać w świecie, czego pragniesz, czego tak naprawdę potrzebujesz do szczęścia?

Nie inni, nie Twoje ego, nie Twój umysł – tylko ty sama w swojej esencji. Co sprawia, że na Twoich ustach pojawia się uśmiech radości, że chcesz skakać do góry jak mała dziewczynka i się dzielić ze światem swoją radością? Kiedy czujesz się spełniona po koniuszki swoich palców u rąk i nóg?

Pozwól swojemu sercu zacząć śpiewać pieśń o życiu spełnionym, w którym jesteś wolna od nie swoich oczekiwań oraz od potrzeby kontroli swojego otoczenia i innych ludzi.

Weź oddech… Możesz skupić się na sobie, na eksplorowaniu tego co sprawia, że rosną Ci skrzydła na plecach, a na ustach pojawia się uśmiech, który rozjaśnia wszystko zarówno w Tobie i na zewnątrz.

Shakti płynie z życiem, poddając się mu, a równocześnie kreuje, tworzy, czaruje. Jest wolna, a zarazem otwarta na głębokie relacje.

Dobrze jest jej w świecie kobiet, gdzie się wymienia, dzieli, wspiera, dotyka, obejmuje, odkrywa siebie i tańczy…

Dobrze jest jej w świecie mężczyzn, gdzie dostaje, otwiera się, rozpuszcza i stawia granice, płynie, poddaje się i tańczy w ogniu miłości…

Shakti ufa sobie i światu, widzi siebie, i innych takimi jacy są, ale nie potrzebuje nikogo zmieniać, ponieważ wie, że świat jest przestrzenią na doświadczanie siebie, na odkrywanie swoich możliwości, ale też ograniczeń.

Jesteś pełna, wolna, inna i taka sama. Nie zatrzymuj się na osądach, na cudzych wizjach na temat siebie oraz świata. Stwórz swoją niepowtarzalną WIZJĘ, bliską Twojemu ciału i duszy.

Dlaczego praca tylko w gronie kobiet?

 

Ten warsztat skierowny jest do kobiet, ponieważ praktykowanie w bezpiecznym kobiecym gronie jest bardzo otwierające oraz transformujące. Możemy się wówczas skupić w pełni na sobie oraz na tym co się zadziewa w naszych ciałach – wyluzować i pozbyć się potrzeby podobania się, czy maskowania swoich niedoskonałości. Rozluźnienie oraz otwarcie się na akceptację siebie, są tak naprawdę kluczem do tego, aby doświadczać życia z poziomu przyjemności oraz radości. Cykl obejmuję cztery spotkania, podczas których krok po kroku będziemy otwierać się na swoją kobiecość, seksualność, przepływ energii w ciele. Pogłębiać kontakt z kobiecą seksualnością, żeby móc doświadczać jej pełniej i bardziej świadomie. Zapraszam!!!

Moje inspiracje.

Chcę się z Wami podzielić fragmentem 13 Pierwotnych Klanowych Matek Jamie Sams, jednej z najważniejszych dla mnie książek. Opowiada ona historię trzynastu aspektów Matki Ziemi, czyli tak naprawdę przejawów kobiecego aspektu na Ziemi. Zawiera ona rdzenną mądrość ludów Ameryki Północnej, która była przekazywana ustnie z pokolenia na pokolenie.


„Kochające Wszystkie Istoty pokazywała ludzkim dzieciom, że każdy akt fizycznego życia jest święty. Kiedy seksualność traktuje się w głęboki oraz pełen miłości sposób, Stróżka Mądrości Seksualnej niczego nie osądza jako brudne lub złe. … Pokazywała młodym dorosłym, w jaki sposób męskie ciało daje z genitaliów i przyjmuje przez serce, a kobiece ciało otrzymuje przez genitalia i daje przez serce. Kiedy kobieta i mężczyzna stoją twarzą w twarz, proces dawania i otrzymywania tworzy między nimi krąg. Jeżeli jedno lub drugie jest zimne, nieczujące lub się boi, krąg nie może się dopełnić. Kiedy zdarza się tego rodzaju rozłączenie, czas odkryć, który z trzech elementów został zagubiony – szacunek, zaufanie czy intymność.
Aby odbudować krąg seksualnego dzielenia się między kobietą i mężczyzną, obydwoje partnerzy muszą być chętni, by otworzyć się na dawanie i otrzymywanie. Tę więź można osiągnąć jedynie wtedy, gdy szacunek, zaufanie i intymność jednocześnie ukształtują podstawę wspierającą ich miłość.„

Przede wszystkim jednak szacunek, zaufanie oraz intymność potrzebujemy odbudować w stosunku do samych siebie, wówczas samoistnie relacje jakie tworzymy nabiorą nowej jakości. Zapraszam do wspólnej podróży do krainy Shakti, gdzie seksualność łączy w sobie pełną gamę ludzkich oraz boskich jakości, ale zawsze ich podstawą jest miłość.

.

Daty spotkań:

1) 13 grudnia godz. 17:30-21:30

2) 17 stycznia godz. 17:30-21:30

3) 7 lutego godz. 17:30-21:30

4) 13 marca godz. 17:30-21:30

Data pierwszego spotkania: 13 grudnia godz. 17:30 – 21:30

Miejsce: ul. Kraszewskiego 15/3, Kraków – Studio Zwierzyniec

Inwestycja: 250 zł – pojedynczy warsztat, 800 zł – cały cykl (4 spotkania)

 

Zapisy pod adresem mailowym: u.miklasiewicz@op.pl
Kontakt telefoniczny: 516 79 77 63

Liczba miejsc ograniczona – potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata całej kwoty na konto:

mbank 96 1140 2004 0000 3402 7665 6213 – Urszula Mikłasiewicz-Ziomek.

Uwaga! W tytule przelewu proszę wpisać: „szkolenie dla kobiet” oraz datę warsztatu.